سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧
منابع - منابع علمی - نشریات تخصصی
ماهنامه الکترونیکی شوق کارآفرینی
این ماهنامه علمی و ترویجی توسط دفتر توسعه کارآفرینی دانشگاه های سازمان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران تهیه شده و به صورت الکترونیکی منتشر می شود.
نویسنده: -
١٣٩٣/٠٨/٠٦

فصلنامه تخصصی دانش آزمایشگاهی ایران(IJLK)
«فصلنامه تخصصی دانش آزمایشگاهی ایران» توسط  شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو به منظور توسعه و ترویج دانش تخصصی دستگاهی در آزمایشگاه های کشور  منتشر می گردد. این نشریه به صورت الکترونیکی و در قالب های مختلف برای استفاده پژوهشگران و علاقمندان این حوزه، تهیه و از طریق پایگاه اینترنتی شبکه منتشر می شود.
نویسنده: -
١٣٩٣/٠٧/١٤

ماهنامه مجازی صادرات کالا و خدمات دانش بنیان
ماهنامه مجازی صادرات کالا و خدمات دانش بنیان توسط شبکه مبادلات فناوری(ویکی ایدیا) با حمایت معاونت علمی و فناوری ریالست جمهوری تدوین و منتشر می گردد.
نویسنده: -
١٣٩٣/٠٧/١٤

فصلنامه توسعه تکنولوژی صنعتی
فصلنامه توسعه تکنولوژی صنعتی از سال 1382 فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1389 موفق به اخذ اعتبار علمی- ترویجی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گردید. هم اکنون این فصلنامه در دو پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه می شود...
نویسنده: -
١٣٩٣/٠٤/١١

مجله فناوری نانو
مجله فناوری نانو در ابتدا تحت عنوان خبرنامه تحولات نانوتکنولوژی از سوی کمیته مطالعات سیاست نانوتکنولوژی دفتر همکاری‌های فناوری با هدف آشنایی محققان، پژوهشگران و مدیران کشور با آخرین تحولات علمی انجام گرفته در عرصه فناوری نانو و تبیین برنامه‌ها و سیاست‌های کشورهای پیشرو در این زمینه شروع به فعالیت نمود.
نویسنده: -
١٣٩٣/٠٣/١٠

ویژه نامه نیازهای فناورانه صنعت کشور
در این نشریه، نیازهای فناورانه بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری کشور به نخبگان، مخترعان و شرکت های دانش بنیان معرفی می گردد...
نویسنده: -
١٣٩٣/٠٢/١٥

فصلنامه رشد فناوري
فصلنامه تخصصي "رشد فناوري" در راستاي توسعه مفاهيم كسب و كارهاي دانش‌بنيان و مدلهاي عملياتي مراكز رشد و پاركهاي علم و فناوري از سال 1382 تاكنون توسط مرکز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات رويش ( جهاددانشگاهي) منتشر مي‌شود. اين فصلنامه داراي مجوز علمي - ترويجي از كميسيون نظارت بر نشريات "وزارت علوم، تحقيقات و فناوري" و دارای پروانه انتشار از "وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" است.  , صاحب امتياز آن، مرکز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات رويش (جهاددانشگاهي)  می باشد....
نویسنده: غلامرضا یعقوبی
١٣٩٣/٠٢/٠٨

کریدور- ماهنامه خدمات فناوری تا بازار
این نشریه تخصصی توسط موسسه خدمات فناوری تا بازار و به صورت ماهنامه چاپ و منتشر می گردد.
نویسنده: غلامرضا یعقوبی
١٣٩٣/٠١/٣١

فصلنامه صنعت و توسعه فناوری
هدف از این تهیه و انتشار این فصلنامه، انتشار یافته های پژوهشی مورد نیاز بخش های صنعت، معدن و تجارت می باشد. این فصلنامه با حمایت معاونت برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت و توسط مرکز پژوهش، توسعه فناوری و صنایع نوین و با همکاری جمعیت ایرانی پیشبرد ارتباط صنعت با دانشگاه چاپ و منتشر می شود...
نویسنده: مرکز پژوهش، توسعه فناوری و صنایع نوین
١٣٩٢/١٢/٢٧

فصلنامه مدیریت توسعه فناوری
پژوهشکده مطالعات فناوریهای نوین وابسته به سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران در راستای اعتلا و ارتقاء دانش مدیریت فناوری با همکاری انجمن مدیریت فناوری ایران فصلنامه علمی- پژوهشی مدیریت توسعه فناوری را منتشر می‌کند.

هدف از انتشار فصلنامه مدیریت توسعه فناوری، انتشار دانش علمی و تخصصی در زمینه مدیریت نوآوری و فناوری در جهت رفع نیازهای علمی و تحقیقاتی سیاستگذاران، تصمیم‌گیران، دانشجویان و محققان دانشگاهی در رشته مدیریت نوآوری و فناوری است.

نویسنده: -
١٣٩٢/١١/٣٠

١٢>

فرم ورود به سیستم
شناسه *
کلمه عبور *
کد تصویری

شما با موفقیت وارد سیستم شدید.
شناسه یا کلمه عبور نادرست است.
کد تصویری اشتباه است.