دوشنبه ٤ تیر ١٣٩٧
فصلنامه رشد فناوري
فصلنامه رشد فناوري
فصلنامه تخصصي "رشد فناوري" در راستاي توسعه مفاهيم كسب و كارهاي دانش‌بنيان و مدلهاي عملياتي مراكز رشد و پاركهاي علم و فناوري از سال 1382 تاكنون توسط مرکز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات رويش ( جهاددانشگاهي) منتشر مي‌شود. اين فصلنامه داراي مجوز علمي - ترويجي از كميسيون نظارت بر نشريات "وزارت علوم، تحقيقات و فناوري" و دارای پروانه انتشار از "وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" است.  , صاحب امتياز آن، مرکز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات رويش (جهاددانشگاهي)  می باشد....

متن کامل
فصلنامه تخصصي "رشد فناوري" در راستاي توسعه مفاهيم كسب و كارهاي دانش‌بنيان و مدلهاي عملياتي مراكز رشد و پاركهاي علم و فناوري از سال 1382 تاكنون توسط مرکز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات رويش ( جهاددانشگاهي) منتشر مي‌شود. اين فصلنامه داراي مجوز علمي - ترويجي از كميسيون نظارت بر نشريات "وزارت علوم، تحقيقات و فناوري" و دارای پروانه انتشار از "وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی" است.  , صاحب امتياز آن، مرکز رشد فناوري اطلاعات و ارتباطات رويش (جهاددانشگاهي)  می باشد.
اين نشريه علمي با رعايت اصول نشريات علمي، زمينه‌هاي مشاركت و هم‌انديشي علمي صاحبنظران و خبرگان در حوزه علم و فناوري را از طريق انتشار مقالات مرتبط فراهم مي‌نمايد. جامعه هدف اين نشريه علمي پارك‌ها و مراكز رشد كشور، دانشگاه‌ها و مراكز پژوهشي و همچنين سياستگذاران و دست‌اندركاران حوزه فناوري در كشور است.
حاصل فعاليت‌هاي انجام شده در حوزه‌هاي فناوري، كارآفريني، نوآوري، پارك‌‌ها و مراكز رشد و موضوعات مرتبط ديگر در قالب مقالات فارسي يا لاتين پس از داوري و انجام اصلاحات لازم و تأئيد توسط هيأت تحريريه، در اين فصلنامه منتشر خواهد شد.

لینک پرتال نشریه

فایل نسخه کامل شماره 36 نشریه
فرم ورود به سیستم
شناسه *
کلمه عبور *
کد تصویری

شما با موفقیت وارد سیستم شدید.
شناسه یا کلمه عبور نادرست است.
کد تصویری اشتباه است.