پنجشنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اختتامیه پنجمین نمایشگاه ملی علم تا عمل با حضور وزیر صنعت برگزار می‌شود
اختتامیه پنجمین نمایشگاه ملی علم تا عمل با حضور وزیر صنعت برگزار می‌شود
پنجمین نمایشگاه و جشنواره ملی علم تا عمل، عصر امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مصلی امام خمینی(ره) تهران، به کار خود پایان می دهد. ..
منبع خبری: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوریتاریخ: ١٣٩٣/١٢/٠٥

متن کامل
اختتامیه پنجمین نمایشگاه ملی علم تا عمل با حضور وزیر صنعت برگزار می‌شود

پنجمین نمایشگاه و جشنواره ملی علم تا عمل، عصر امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مصلی امام خمینی(ره) تهران، به کار خود پایان می دهد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پس از سه روز برگزاری پنجمین نمایشگاه و جشنواره ملی علم تا عمل، این رویداد مهم عرصه تجاری سازی فناوری در کشور، با حضور دکتر محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مصلی امام خمینی(ره) تهران، به پایان می رسد.
براساس این گزارش، اختتامیه این رویداد، عصر امروز 5 اسفندماه ساعت 30/15 در شبستان مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود.
در این نمایشگاه و جشنواره، تلاش شده است آن دسته از دستاوردهای فناورانه و محصولات دانش بنیان ایرانی که منجر به بازارسازی مناسب، اشتغالزایی بالا و به عبارتی فناوری های صنعت ساز ایرانی هستند از استان های سراسر کشور شناسایی و در نمایشگاه عرضه شوند.
هدف اصلی این دوره از نمایشگاه و جشنواره به تصویر کشیدن توان استانهای مختلف در اقتصاد دانش بنیان بوده است. بدین منظور پنجمین نمایشگاه و جشنواره در سه سطح شرکتکنندگان در نمایشگاه، برگزیدگان استانی و برگزیدگان ملی برگزار شد.
پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به ریاست محمود شیخ زین الدین و دبیری اسماعیل قادری فر از 3 اسفندماه در مصلی امام خمینی(ره) تهران برپا شده است و امروز 5 اسفندماه به پایان می رسد.


فرم ورود به سیستم
شناسه *
کلمه عبور *
کد تصویری

شما با موفقیت وارد سیستم شدید.
شناسه یا کلمه عبور نادرست است.
کد تصویری اشتباه است.