جمعه ٣ آذر ١٣٩٦
اختتامیه پنجمین نمایشگاه ملی علم تا عمل با حضور وزیر صنعت برگزار می‌شود
اختتامیه پنجمین نمایشگاه ملی علم تا عمل با حضور وزیر صنعت برگزار می‌شود
پنجمین نمایشگاه و جشنواره ملی علم تا عمل، عصر امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مصلی امام خمینی(ره) تهران، به کار خود پایان می دهد. ..
منبع خبری: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوریتاریخ: ١٣٩٣/١٢/٠٥

متن کامل
اختتامیه پنجمین نمایشگاه ملی علم تا عمل با حضور وزیر صنعت برگزار می‌شود

پنجمین نمایشگاه و جشنواره ملی علم تا عمل، عصر امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مصلی امام خمینی(ره) تهران، به کار خود پایان می دهد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پس از سه روز برگزاری پنجمین نمایشگاه و جشنواره ملی علم تا عمل، این رویداد مهم عرصه تجاری سازی فناوری در کشور، با حضور دکتر محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت و دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در مصلی امام خمینی(ره) تهران، به پایان می رسد.
براساس این گزارش، اختتامیه این رویداد، عصر امروز 5 اسفندماه ساعت 30/15 در شبستان مصلی امام خمینی(ره) برگزار می شود.
در این نمایشگاه و جشنواره، تلاش شده است آن دسته از دستاوردهای فناورانه و محصولات دانش بنیان ایرانی که منجر به بازارسازی مناسب، اشتغالزایی بالا و به عبارتی فناوری های صنعت ساز ایرانی هستند از استان های سراسر کشور شناسایی و در نمایشگاه عرضه شوند.
هدف اصلی این دوره از نمایشگاه و جشنواره به تصویر کشیدن توان استانهای مختلف در اقتصاد دانش بنیان بوده است. بدین منظور پنجمین نمایشگاه و جشنواره در سه سطح شرکتکنندگان در نمایشگاه، برگزیدگان استانی و برگزیدگان ملی برگزار شد.
پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به ریاست محمود شیخ زین الدین و دبیری اسماعیل قادری فر از 3 اسفندماه در مصلی امام خمینی(ره) تهران برپا شده است و امروز 5 اسفندماه به پایان می رسد.


فرم ورود به سیستم
شناسه *
کلمه عبور *
کد تصویری

شما با موفقیت وارد سیستم شدید.
شناسه یا کلمه عبور نادرست است.
کد تصویری اشتباه است.