پنجشنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران اعلام کرد : دوشنبه بازار اینترنتی ایران کلید خورد
 رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران اعلام کرد : دوشنبه بازار اینترنتی ایران کلید خورد
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران با اعلام کلید خوردن دوشنبه بازار اینترنتی ایران اظهار داشت: جشنواره خرید اینترنتی در راستای شناخت بیشتر و کمک به توسعه تجارت الکترونیک در نیمه اسفند ماه برگزار می شود. به همین منظور شرکت‌های خرید و فروش اینترنتی، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و علاقه مندان در حوزه تجارت الکترونیک می‌توانند با حضور در سایت eshpofest.ir آمادگی خود را برای حضور در این جشنواره اعلام کنند...
منبع خبری: شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران(شاتا)تاریخ: ١٣٩٣/١٢/١١

متن کامل
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران با اعلام کلید خوردن دوشنبه بازار اینترنتی ایران اظهار داشت: جشنواره خرید اینترنتی در راستای شناخت بیشتر و کمک به توسعه تجارت الکترونیک در نیمه اسفند ماه برگزار می شود.

دکتر گرکانی نژاد با  تاکید بر اینکه مردم از سایت ها یی که نماد اعتماد دارد خرید اینترنتی  کنند ، افزود : فعالان کسب و کار وقتی اطمینان داشته باشند فضای امنی برای کارشان وجود دارد ، به استفاده از این سایت ها روی می آورند.
وی گفت : در حال حاضر 600 سایت که نماد اعتماد دارند در جشنواره ثبت نام کرده اند. و تخمین می زنیم این رقم به 1000 سایت برسد.

 وی  با اشاره به  الزام وزیر صنعت،معدن و تجارت به استفاده هر چه بیشتر از فضاهای اینترنتی گفت : مرکز توسعه تجارت الکترونیک، با توجه به گسترش فضاهای خریدهای اینترنتی برای خریدهای ارزان، دومین جشنواره خریدهای اینترنتی را با رویکرد دوشنبه بازار اینترنتی را برگزار کند.

وی تصریح کرد : این مرکز قصددارد دومین جشنواره خرید اینترنتی را  با رویکردی نو اجرا کند، و  با گرد هم آوری کسب و کارهای اینترنتی ضمن ایجاد فضای امن برای خرید مردم و ترغیب خرید اینترنتی در قالب جشنواره خریدهای اینترنتی به معرفی بهترین کسب و کارهای اینترنتی بپردازد.

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران افزود : ، بهترین نظر دهی از خریدهای انجام شده اینترنتی، بیتشترین خرید اینترنتی مسن ترین و جوان ترین  خریدار اینترنتی، جذاب ترین خریدار، 10 خرید نخست اینترنتی و ... هدایایی را اعطا کند.
دکتر گرکانی نژاد گفت : مرکز توسعه تجارت الکترونیک قصد دارد تا هم راستا با استفاده از تجارب موفق دنیا در برگزاری فستیوال‌های CYBER MONDAY؛ دوشنبه بازار اینترنتی ایرانی را از سال جاری اجرا کند. بر این اساس کسب و کارهای اینترنتی در قالب دوشنبه بازار اینترنتی ایرانی، اجناس خود را با ارائه تخفیفات ویژه به فروش خواهند رساند.
وی اظهار داشت : به همین منظور شرکت‌های خرید و فروش اینترنتی، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و علاقه مندان در حوزه تجارت الکترونیک می‌توانند با حضور در سایت eshpofest.ir آمادگی خود را برای حضور در این جشنواره اعلام کنند.

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیک ایران با اعلام تمدید مهلت ثبت نام، دومین جشنواره خرید اینترنتی گفت : براساس اعلام دبیرخانه دومین جشنواره خرید اینترنتی، با توجه به استقبال گسترده کسب و کارهای اینترنتی، مهلت ثبت نام تا روز یکشنبه 10 اسفند ماه ساعت تمدید گردید ودر این مرحله سایت‌های ثبت نام کننده مورد بازبینی کارشناسان قرار خواهند گرفت.
وی افزود : پس از تأیید کارشناسان ایمیل فعالسازی برای سایت‌های تأیید شده ارسال می‌گردد. این روند ممکن است بین 48 الی 72 ساعت زمان ببرد.


فرم ورود به سیستم
شناسه *
کلمه عبور *
کد تصویری

شما با موفقیت وارد سیستم شدید.
شناسه یا کلمه عبور نادرست است.
کد تصویری اشتباه است.