سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧
پرداخت تا 3 میلیارد تومان تسهیلات به تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک توسط صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک
پرداخت تا 3 میلیارد تومان تسهیلات به تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک توسط صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک تا سه میلیارد تومان به طرح‌های دارای توجیه فنی و اقتصادی تسهیلات می‌پردازد...
منبع خبری: شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران(شاتا)تاریخ: ١٣٩٣/١٢/٢٣

متن کامل
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک تا سه میلیارد تومان به طرح‌های دارای توجیه فنی و اقتصادی تسهیلات می‌پردازد.

 صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک با توجه به مختصات طرح با نرخ 6 تا 18 درصد و تضمین به صورت سفته با بیمه، سفته با ضمانت غیر، وثیقه اموال، ضمانت‌نامه بانکی و اوراق مشارکت پرداخت می‌شود.

صنایع مشمول حمایت، شامل 7 گروه «صنایع ارتباطی»،«صنایع اتوماسیون»، «صنایع رایانه‌ای»، «صنایع الکترونیک نوری»، «صنایع قطعات الکترونیک»، «صنایع الکترونیک مصرفی» و «صنایع الکترونیک کاربردی» هستند که فعالیت‌های آنان در زمینه‌های خرید، انتقال، جذب و توسعه فناوری‌های پیشرفته، مطالعات و تحقیقات اعم از کاربردی و توسعه، آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت، برگزاری نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، خدمات مهندسی و طراحی، طرح‌های تولیدی و خدماتی صنعتی و انبوه، ایجاد و اشاعه دانش فنی، گسترش همکاری‌های فنی و اقتصادی بین‌المللی و ارتقاء صادرات و همچنین جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی مورد حمایت صندوق قرار می‌گیرد.

صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک تا پایان بهمن ماه سال جاری در مجموع نزدیک به 2000 میلیارد ریال قرارداد تسهیلات منعقد نموده است.
همچنین بیش از 320 فقره ضمانت‌نامه برای تسهیلات مورد درخواست صنایع الکترونیک و فناوری‌های نوین صادر شده است.
دوره بازپرداخت تسهیلات صندوق حمایت بسته به نوع قرارداد تا 3 سال است.
شرکت‌ها و شخصیت‌های حقوقی که واجد شرایط باشند می‌توانند با دریافت و تکمیل پرسشنامه مندرج در سایت صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک به نشانی www.esfrd.ir  تقاضای خود را ارائه کنند.
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت و 100 در صد دولتی است که با موضوع سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر و خدمات کارشناسی، صدور ضمانت‌نامه و حمایت مالی و اعتباری از تحقیقات و توسعه بخش خصوصی و تعاونی به صورت اعطای تسهیلات فعالیت دارد.

فرم ورود به سیستم
شناسه *
کلمه عبور *
کد تصویری

شما با موفقیت وارد سیستم شدید.
شناسه یا کلمه عبور نادرست است.
کد تصویری اشتباه است.